Aktualności
BF 2,3 DH z automatycznym biegiem neutralnym

Obecnie jest to najmniejszy i jedyny na rynku silnik zaburtowy z biegiem neutralnym, który włącza się automatycznie po zwiększeniu prędkości.

Ultra-lekki, kompaktowy, pojemność 57 cm3, moc 2,3 kM przy obrotach 5 000 – 6 000 na min., intuicyjny w obsłudze, zapewnia bezwysiłkowe sterowanie. BF 2,3 DH to kolejny krok w ewolucji tego typu silnika – oferuje dużo więcej od swego poprzednika DK2.


Po pierwsze – ma automatyczny bieg neutralny, po drugie – przy delikatnym obchodzeniu się z przepustnicą może pływać ponad 2 godziny na jednym zbiorniku. Dzięki obrotowi  o 360° zapewnia wygodną zwrotność w każdym kierunku i łatwe manewrowanie. Nowa konstrukcja zapewnia nie tylko lepsze spalanie i najlepszy stosunek mocy do masy w tej klasie silników, ale ma także specjalne ustawienie do pływania na płytkiej wodzie. BF 2,3 DH, dostępny w opcji z krótką lub długą kolumną, jest stworzony do wędkarskich wędrówek i idealny do napędu łodzi, pontonów i łodzi żaglowych o długości  2 – 6 m.Odwiedź nasz autoryzowany salon w Twojej okolicy, a sam się przekonasz, że BF 2,3 DH jest wart uwagi.

Zapraszamy!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box