Aktualności
BF 2,3  DH z automatycznym biegiem neutralnym

Obecnie jest to najmniejszy i jedyny na rynku silnik zaburtowy z biegiem neutralnym, który włącza się automatycznie po zwiększeniu prędkości.

Ultra-lekki, kompaktowy, pojemność 57 cm3, moc 2,3 kM przy obrotach 5 000 – 6 000 na min., intuicyjny w obsłudze, zapewnia bezwysiłkowe sterowanie. BF 2,3 DH to kolejny krok w ewolucji tego typu silnika – oferuje dużo więcej od swego poprzednika DK2.


Po pierwsze – ma automatyczny bieg neutralny, po drugie – przy delikatnym obchodzeniu się z przepustnicą może pływać ponad 2 godziny na jednym zbiorniku. Dzięki obrotowi  o 360° zapewnia wygodną zwrotność w każdym kierunku i łatwe manewrowanie. Nowa konstrukcja zapewnia nie tylko lepsze spalanie i najlepszy stosunek mocy do masy w tej klasie silników, ale ma także specjalne ustawienie do pływania na płytkiej wodzie. BF 2,3 DH, dostępny w opcji z krótką lub długą kolumną, jest stworzony do wędkarskich wędrówek i idealny do napędu łodzi, pontonów i łodzi żaglowych o długości  2 – 6 m.Odwiedź nasz autoryzowany salon w Twojej okolicy, a sam się przekonasz, że BF 2,3 DH jest wart uwagi.

Zapraszamy!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box