Aktualności
Ekstremalne pływanie

Moc wykorzystywana w całym zakresie obrotów, rewelacyjne osiągi, mistrzostwo świata w niskim spalaniu, wygodne sterowanie, pełna kultura pracy. Najwyższa klasa technologii - VTEC®, BLAST™, ECOmo,  PGM-FI  i nowatorski na skalę światową system przepływu powietrza DIRECT AIR INTAKE.
Jednym słowem – Honda BF 250, silnik z wyścigowym charakterem,  przeznaczony dla wyrafinowanych amatorów wędkowania i innych form relaksu na wodzie oraz sportowej adrealiny.
BF 250 jest najnowszym i największym silnikiem zaburtowym Honda. Jego konstrukcja, o pojemności skokowej 3 583 cm3 i mocy 250 kM, powstała na podstawie super nowoczesnego 24-zaworowego silnika V6 opracowanego dla samochów Honda. Chętnie instalowany na łodziach wyścigowych, które osiągają zawrotne prędkości. Rekordowe osiągi z zachowaniem minimum spalania zapewnia unikalny system przepływu powietrza DIRECT AIR INTAKE, który, obniżając temperaturę zasysanego powietrza, powoduje zwiększenie mocy i znacznie poprawia przebieg momentu obrotowego. Dodatkowo nowy, smukły kształt spodziny zmniejszył opory hydrodynamiczne o 5% w stosunku do tradycyjnego kształtu,  co bezpośrednio wpływa na uzyskanie wyższych prędkości maksymalnych.

Nowoczesna konstrukcja BF 250, naszpikowana jest praktycznymi innowacjami. Kapitan steruje przepustnicą gazu na manetce, a moduł ECU (Engine Control Unit) stale modyfikuje kąt wyprzedzenia zapłonu, zmieniając moment obrotowy zależnie od warunków pracy i obciążenia silnika.BF 250 posiada także wyjątkowy 90 Amperowy alternator, który nawet podczas spokojnego użytkowania  silnika,  zapewnia prąd ładowania o natężeniu do 60 A. Wędkarze oraz osoby zawodowo związane z wodą i pływające po zmierzchnu z pewnością docenią też  unikalny system ładowania akumulatora na wolnych obrotach (Adjustable Idle Charge).

Zapraszamy do salonów naszych autoryzowanych dilerów, w których nasi eksperci udzielą wszelkich informacji o BF 250.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box