Aktualności

Zapraszamy do naszej przedsezonowej akcji promocyjnej z naprawdę dobrymi cenami wybranych silników zaburtowych Honda BF 30, BF40 i BF 50!Wszyscy miłośnicy motorowodniactwa już przygotowują się do nowego sezonu i wyczekują warunków do wodowania. My zaczynamy sezon nieco wcześniej, by umożliwić i ułatwić spełnianie marzeń, pasji związanych z wędkarstwem i rekreacją na łodziach z silnikami zaburtowymi. Zapraszamy do naszej najnowszej oferty, w której proponujemy dobre ceny silników Honda, a przede wszystkim promocyjne ceny popularnych BF 30, BF40 i BF50.Silniki zaburtowe Honda BF 30, BF 40 i BF 50 są idealnym partnerem dla motorowodniaków potrzebujących niezawodnych przez lata silników do łodzi o długości powyżej 4,2 m – łodzi wędkarskich, turystycznych łodzi motorowych, łodzi hybrydowych oraz houseboat’ów. Są harmonijnym połączeniem nowoczesności z intuicyjną obsługą, kompaktowej konstrukcji z mocą, a zwiększoną wydajność i osiągi zawdzięczają nowoczesnej konstrukcji i jakości. Miłośnikom motorowodniactwa zapewniają frajdę spędzania czasu na motorowodnych aktywnościach, a służbom ratunkowym – niezawodne i sprawne wykonywanie zadań.W promocyjnej cenie dostępne są wybrane modele silników z krótką i długą kolumną, w tym z oznaczeniem „T”, czyli wyposażone w podnoszenie hydrauliczne oraz regulację trymu silnika (power trym & tilt):

 • BF30 DK2 SHGU, BF30 DK2 LHGU, BF30 DK2 SRTU, BF30 DK2 LRTU
 • BF40 DK4 LHTU z rumplem, BF40 DK4 LRTU
 • BF50 DK4 LHTU z rumplem, BF50 DK4 LRTU, BF50 DK4 LRTZ
Promocja „Wiosna przyjdzie szybciej” jest ważna do odwołania lub wyczerpania zapasu modelu silników Honda BF przeznaczonych do promocji.W promocyjnej cenie dostępne są również niektóre modele silników małej mocy, np. BF 2,3, BF8, BF10, BF15 i BF20. Zobacz aktualny cennik Honda Marine

Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Centrami Honda Marine!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box