Aktualności

W dniach 19 – 22 października 2023 r. serdecznie zapraszamy na stoisko E 3.40 na Międzynarodowych Targach Jachtowych, Osprzętu Jachtowego i Sportów Wodnych POLAND BOAT SHOW, które odbędą się w PTAK WARSAW EXPO (Nadarzyn k/Warszawy).
Gospodarzem stoiska E 3.40 jest nasz Autoryzowany Partner ze Szczecina – Performance Marine, a jest to renomowana firma wyróżniająca się wszechstronnym know-how w branży marine, łącząca teorię z praktycznymi doświadczeniami. Firma powstała wiele lat temu z inicjatywy Marcina Zielińskiego - wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata i trzykrotnego mistrza Europy oraz siedmiokrotnego Mistrza Polski w sporcie motorowodnym.Na stoisku E 3.40 dowiecie się wszystkiego o silnikach zaburtowych Honda, zaś na ekspozycji znajdziecie silniki Honda od BF 2,3 po BF 150, czyli silniki zaburtowe w przedziale mocy od 2,3 KM po 150 KM. Performance Marine zaprezentuje też 3 modele łodzi: Hydromarin 5830 z silnikiem Honda BF100, Trident 530 Sundeck z silnikiem Honda BF100 oraz Trident 630 Open, która właśnie tu odbędzie swoją premierę. Hydromarin 5830 to norweska marka łodzi, która powraca na polski rynek dzięki staraniom Performance Marine, a łodzie te będą napędzane głownie silnikami zaburtowymi Honda.Oprócz łodzi i silników zaburtowych, zaprezentujemy na stoisku również przenośne urządzenia, które zawsze przydają się na pokładzie, jak walizkowe agregaty prądotwórcze Honda oraz poręczne lodówki kompresorowe ariesFROST.Serdecznie zapraszamy na POLAND BOAT SHOW – spotkajmy się na stoisku Performance Marine E 3.40. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące naszej oferty!


POLAND BOAT SHOW

19 – 22 października 2023r.
Stoisko Performance Marine E 3.40

PTAK Warsaw Expo
al. Katowicka 62, Nadarzyn k/Warszawy

 

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box