Aktualności

Naszą propozycją na szybkie wypady wędkarskie z łodzi i przyjemną rekreację na wodzie w każdy weekend jest najmniejszy silnik zaburtowy Honda BF 2,3. Jeszcze teraz w promocyjnej cenie dostępne są 2 modele: BF 2,3 DH SCHU / BF 2,3 DH LCHU!BF 2,3 to najmniejszy i najlżejszy silnik zaburtowy Honda, ale może zaskoczyć swoim potencjałem. Jego konstrukcja zapewnia optymalny stosunek mocy do masy w tej klasie silników, ale ma także specjalne ustawienie do pływania na płytkiej wodzie. Nadal jest to jedyny na rynku silnik zaburtowy z biegiem neutralnym, który włącza się automatycznie po zwiększeniu prędkości. Jest przeznaczony do napędu łodzi i pontonów, w tym dostępnych w naszej ofercie pontonów składanych HonWave jak pontony z podłogą z usztywnionej maty pneumatycznej o długości 2,4 / 2,7 / 3,2 /3,8 metra oraz pontony z podłogą aluminiową, o długości 2,5 / 3,0 / 3,5 / 4,0 metra.BF 2,3 to ultra lekki silnik o mocy maks. 2,3 KM przy obrotach 5 000 – 6 000 na min wyjątkowo odporny na skutki intensywnej eksploatacji. Stanowi idealną opcję dla polskich warunków wodnych, ponieważ jest dostoosowany do pływania na każdym akwenie, w tym w zasolonej wodzie. Może pływać ponad ok. 1,5 godziny na jednym tankowaniu zbiornika (przy delikatnym obchodzeniu się z przepustnicą!), a dzięki obrotowi o 360° zapewnia wygodną zwrotność w każdym kierunku i łatwe manewrowanie. Załączenie biegu odbywa się automatycznie po dodaniu gazu.Mając łódź motorowodną z BF 2,3 masz pewność przyjemnego i skutecznego wędkowania, aktywnej rekreacji na wodzie czy bezpiecznego wypoczynku z rodziną na łonie natury.
Wszystkie silniki zaburtowe Honda dostępne są w Autoryzowanych Centrach Honda Marine w systemie ratalnym „Honda 0%!” w 10/20 ratach 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box