Aktualności

Z początkiem czerwca rozpoczął się sezon na łowienie sandaczy w zbiornikach zaporowych. W długi czerwcowy weekend z pewnością wielu miłośników wędkowania zmierzy się właśnie z tą kapryśną rybą. Podstawową sprawą w łowieniu sandacza w zbiornikach zaporowych jest szybkie namierzenie łowiska.
Pomocną wówczas jest zwrotna, niewielka łódka z cichym i zawsze niezawodnym silnikiem zaburtowym Honda, np. BF 5 czy BF 6, które ułatwiają namierzanie łowisk i szybkie przemieszczanie się po zbiorniku zaporowym.Do łowienia sandaczy z łodzi na zbiornikach zaporowych rekomendujemy BF 5 (5 KM)  i BF 6 (6 KM) – silniki Honda, których kompaktowa konstrukcja obejmuje bogate wyposażenie zapewniające wybór wersji silnika idealnie dostosowanej do indywidualnych oczekiwań. Warto jednocześnie podkreślić, że BF 6 zostały wyróżnione w 2016 r. prestiżową nagrodą IBEX (International Boat Builder's Exhibition) za 4 wiodące w tej klasie cechy, jak łatwość obsługi, łatwe uruchomienie, zatrzymanie jednym dotknięciem oraz łatwość przenoszenia.  Jedna z takich wersji tego silnika – BF 6 AH LHNU – właśnie teraz jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!W równie promocyjnej cenie dostępne są też silniki o mniejszej mocy (5 KM) BF 5 DH LHNU i BF 5 DH LHU oraz wybrane modele BF 8, BF 15 i BF 20.Nasza przedwakacyjna promocja cenowa obejmuje również silniki średniej i dużej mocy, jak wybrane modele BF 60, BF 80 i BF 100, BF 135 i BF 150 oraz BF 225. Zapraszamy!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box