Promocje

Najnowszy silnik zaburtowy Honda V8 BF 350, który jest w naszej ofercie, został wyróżniony w USA prestiżową nagrodą Marine Power Innovation Awards 2023 przez magazyn branżowy Boating Magazine


Honda BF 350 z prestiżowym wyróżnieniem

Marine Power Innovation Awards są przyznawane za innowacyjne rozwiązania, które w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju technologii w branży marine i zwiększają komfort użytkowników, a każdy z laureatów nagrody został dokładnie przetestowany na wodzie przez zespół ekspertów Boating Magazine.

Silnik zaburtowy Honda V8 BF 350 był poddany testowaniu w różnych scenariuszach na pokładzie dwóch łodzi: Tahoe 2585 i pontonie SeaVee 29. Na ekspertach silnik wywarł ogromne wrażenie przyspieszeniem, jakością dźwięku oraz technologiami VTEC, Lean Burn Control, i to właśnie te rozwiązania zdecydowały o nagrodzie.

Przyspieszenie jest efektem przesunięcia wału korbowego oraz systemowi Honda BLAST, który zapewnia znaczne zwiększenie mocy i momentu obrotowego silnika w zakresie niskich obrotów, a w konsekwencji – uzyskanie lepszego i płynnego przyspieszenia przy niskiej prędkości, np. przy wyjściu łodzi w ślizg.

Odgłos silnika. Eksperci zwrócili uwagę nie tylko na wyciszoną pracę silnika, ale przede wszystkim na istotną dla użytkowników i całego otoczenia jakość dźwięku! Honda BF 350 generuje dźwięk przyjazny uchu.

Podczas testów eksperci docenili również system zmiennych faz rozrządu Honda VTEC oraz praktyczną technologię Lean Burn Control, która optymalizuje zużycie paliwa. W tym ostatnim innowacyjnym rozwiązaniu zastosowano czujnik tlenu, który dostosowuje zużycie paliwa na podstawie poziomu tlenu, co optymalizuje efektywność spalania. Dzięki temu BF 350 zużywa w przypadku płynięcia ze stałą prędkością lub spokojnego zwiększania prędkości łodzi płynącej w ślizgu do nawet 20% mniej paliwa niż inne silniki zaburtowe w tej klasie.

Sprawdź wyniki testu Boat Magazine w wersji oryginalnej – MPI AWARDS 2023.

Zapraszamy do bliższego poznania parametrów i technologii zastosowanych w BF 350.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box