Promocje

Zachęcamy do zaplanowania posezonowego przeglądu silników zaburtowych, i już teraz do rezerwowania terminów w Autoryzowanych Serwisach Honda Marine. Wieloletnie doświadczenie naszych Serwisów potwierdza, że lepiej nie odkładać przeglądu na później, na wiosnę, ponieważ im bliżej nowego sezonu wodniackiego, tym trudniej o wolny termin.Posezonowy przegląd techniczny umożliwia wczesną diagnostykę, szybką konserwację i naprawę ewentualnych usterek. Mamy wówczas pewność, że silnik jest gotów w każdej chwili do nowych wyzwań na wodzie… . Wykonanie corocznego przeglądu technicznego silnika zaburtowego ma kolosalne znaczenie w kontekście gwarancji – od tego zależy zachowanie gwarancji lub przedłużenie jej okresu trwania!

Na co warto zwrócić uwagę po zakończonym sezonie? Należy między innymi wymienić olej silnikowy i w spodzinie, filtr oleju silnikowego i filtr paliwa, sprawdzić wirnik pompy wodnej, śrubę napędową i anody, należy skontrolować stan świecy zapłonowej. Więcej praktycznych wskazówek naszych mechaników serwisujących na bieżąco silniki zaburtowe Honda znajduje się w naszym poradniku, do którego zapraszamy! Przeczytaj poradnikDo napraw i konserwacji warto używać oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych Honda, których parametry są idealnie dostosowane do danego typu silnika zaburtowego, oraz zalecanego oleju.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box