Aktualności

Jeśli marzą Ci się wakacje z adrenaliną, lubisz dynamiczne przyspieszenie, duże prędkości i siganie poza horyzont, to z pewnością Twoje marzenia spełni silnik nowej generacji Honda BF 150, którego 2 modele możesz mieć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!Honda BF 150 to 4-suwowy silnik nowej generacji, który z poszanowaniem wodnych ekosystemów spełnia oczekiwania doświadczonych i najbardziej wymagających miłośników wodnej rekreacji oraz ludzi zawodowo związanych z wodą. Moc 150 KM i 37 innowacyjnych rozwiązań zapewniają przede wszystkim wysoką kulturę i komfort pływania w połączeniu z makymalnym przyspieszeniem i wysokimi osiągami przy niskim zużyciu paliwa. Najlepszym świadectwem jego jakości jest fakt, że właśnie ten silnik startował w wyścigach Honda Race Formula 4-stroke - bez żadnych modyfikacji i z fabryczną gwarancją.

Dziś jeszcze dwa modele tego wyjątkowego silnika – BF 150 A K2 LU (pawęż 508 mm, waga 217 kg) oraz BF 150 A K2 XU (pawęż 635 mm, waga 220 kg)  wraz z pakietem promocyjnym obejmującym manetkę z dodatkową regulacją obrotów do trollingu, obrotomierz z licznikiem mth., prędkościomierz, śrubę aluminiową, wskaźniki trymu, paliwa i ładowania dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach - 58 000 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym cennikiem oraz szybkiego kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Salonami Honda Marine, ponieważ liczba silników w promocji oraz wyprzedaży jest ograniczona!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box