Promocje

Ogłaszamy dobrą promocję cenową na wakacje – silnik zaburtowy Honda BF30DK2 LRTU jest teraz dostępny w Autoryzowanych Centrach Honda Marine w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Promocja potrwa do 23 czerwca br. lub do wyczerpania modeli przeznaczonych do promocji.


silnik zaburtowy Honda BF30DK2 LRTU

Silniki zaburtowe Honda BF 30 są idealnym partnerem dla motorowodniaków potrzebujących niezawodnych przez lata silników do łodzi o długości powyżej 4,2 m – łodzi wędkarskich, turystycznych łodzi motorowych, łodzi hybrydowych, houseboat’ów. BF30 to silniki uniwersalne – spełniają oczekiwania miłośników motorowodniactwa i osób zawodowo związanych z wodą, w tym Służb Ratowniczych. Zapewniają moc 30 KM w kompaktowej konstrukcji, zwiększoną wydajność i osiągi, nowoczesne rozwiązania, intuicyjną obsługę.

Honda BF 30 - strażacy

BF30DK2 LRTU to silnik z długą kolumną (wysokość pawęży 552 mm) wyposażony w power trym & tilt - hydrauliczne podnoszenie oraz regulację trymu silnika (regulacja pochylenia silnika w trakcie pływania). Produkowany w Japonii, jest też wyposażony w rozbudowany układ anod antykorozyjnych, układ przepukiwania umożliwiające bardzo długą ochronę i eksploatację silnika nawet w warunkach morskich, system elektronicznej kontroli poziomu oleju, temperatury i obrotów (monitoruje, alarmuje i zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem). Cyfrowy zapłon PGM-IG zapewnia bardzo dobre przyspieszenie i równomierne rozwijanie mocy w całym zakresie obrotów oraz łatwy rozruch w każdych warunkach atmosferycznych. Przy zapewnieniu wysokich osiągów, specjalne hemisferyczne komory spalania efektywnie wykorzystują każdą kroplę paliwa. Dodatkowo BF30 posiada układ poduszek ograniczających drgania, wpływających na zwiększenie komfortu obsługi oraz bardzo wydajny, wielopolowy układ ładowania akumulatora 10A umożliwiający zasilanie niezbędnych odbiorników pokładowych. Proponowane w promocyjnej cenie silniki BF30DK2 LRTU mają na wyposażeniu boczną manetkę zewnętrzną z główną wiązką elektryczną dł. 5,0 m, dwa czarne zegary (obrotomierz i wskaźnik trymu) oraz zbiornik o pojemności 25 litrów.

Kupując BF30DK2 LRTU w Autoryzowanym Centrum Honda Marine w naszej promocji, można zyskać prawie 4 000 zł! Zapraszamy do kontaktu!

 

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box