Promocje

Silnik zaburtowy w atrakcyjnej cenie przed sezonem to nie lada gratka. Taką okazję warto wykorzystać i już planować aktywności motorowodne w nowym sezonie! Obecnie w naszym outlecie proponujemy silniki Honda BF8DK2SHU – rocznik 2020 i BF15DK2LHU – rocznik 2019! Silniki są fabrycznie nowe i w oryginalnych opakowaniach. Można je zarezerwować i odebrać w wybranym Autoryzowanym Centrum Honda Marine na terenie Polski.


Łap okazję w outlecie - BF8

BF 8 (8 KM) to jeden z najbardziej popularnych silników zaburtowych Honda w Polsce - jest wprost stworzony do krajowych warunków akwenowych. jest rekomendowany do napędu łodzi wędkarskich, spacerowych i do napędu uniwersalnych pontonów składanych. Łączy nowoczesność z intuicyjną obsługą, niskim poziomem hałasu i zużycia paliwa. Elektroniczny system zapłonu PGM-IG i pompa przyspieszająca w układzie zasilania sprawiają, że ten model osiąga najlepsze przyspieszenie w całym zakresie obrotów. Warto zwrócić uwagę na wydajny układ ładowania akumulatora 6A/12V umożliwiający osiąganie bardzo wysokich prądów ładowania już przy prędkościach marszowych łodzi. Jest to istotne, ponieważ przez większy okres pracy silnika jest on eksploatowany w zakresie wolnych lub średnich obrotów. Silniki konkurencyjne osiągają istotne wartości dopiero przy wysokich obrotach, a więc i dużych prędkościach pływania. BF 8 posiada też dodatkowe zabezpieczenie w formie unikalnego separatora chroniącego układ dolotowy powietrza przed zassaniem wody.

Łap okazję w outlecie - BF15

BF 15 to silnik o większej mocy maksymalnej (15 KM), który jest ceniony przez użytkowników m. in. za najlepsze w swojej klasie przyspieszenie w całym zakresie obrotów i niską prędkość trollingu docenianą przez wędkarzy holujących przynętę za łodzią. Te imponujące przyspieszenia zapewnia innowacyjny, cyfrowy układ zapłonu PGM-IG opracowany przez koncern Honda specjalnie do BF 15/BF 20. W układzie zasilania znajduje się dodatkowo specjalna pompa przyspieszająca, która eliminuje chwilowe zadławienie silnika pracującego na niskich obrotach po gwałtownym dodaniu pełnego gazu. I właśnie dzięki tym osiągom, BF 15 został uznany przez „boote Magazine” za bezkonkurencyjny w teście przeprowadzonym w grupie 6 silników czterosuwowych o mocy maksymalnej 15 KM.

BF15 w akcji

Takie okazje w outlecie Honda Marine nie zdarzają się często…. Zapraszamy zatem do szybkiego kontaktu z wybranym Autoryzowanym Centrum Honda Marine!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box