Promocje

Do końca lata oficjalnie pozostał jeszcze miesiąc, ale jesień prawdopodobnie stworzy jeszcze piękne warunki do korzystania z motorówek i realizowania swoich hobby na fali. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy pływają na motorówkach i wędkują do samego końca sezonu, a rozważali już wymianę silnika zaburtowego. 

Jest właśnie okazja zakupu nowego silnika zaburtowego Honda, a także pontonu honWave z odpowiednim silnikiem. Taka nowa inwestycja pod koniec lata daje pewność nie tylko maksymalnego wydłużenia sezonu z nowym sprzętem, ale też i wczesne rozpoczęcie nowego!Zapraszamy do zapoznania się z naszą Wakacyjną Promocją niektórych silników zaburtowych Honda oraz oferty pakietowej „ponton honWave z silnikiem zaburtowym Honda”. Promocja jest dostępna tylko w Autoryzowanych Centrach Honda Marine i w naszym Centralnym Salonie Sprzedaży do wyczerpania puli produktów w obniżonej cenie.

Wakacyjna promocja obejmuje:


Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Centrami Honda Marine, w których nasi wykwalifikowani eksperci, a w niektórych przypadkach medalowi Mistrzowie sportów wodnych, doradzą trafny wybór silnika czy pontonu.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box