Promocje

Do końca lata oficjalnie pozostał jeszcze miesiąc, ale jesień prawdopodobnie stworzy jeszcze piękne warunki do korzystania z motorówek i realizowania swoich hobby na fali. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy pływają na motorówkach i wędkują do samego końca sezonu, a rozważali już wymianę silnika zaburtowego. 

Jest właśnie okazja zakupu nowego silnika zaburtowego Honda, a także pontonu honWave z odpowiednim silnikiem. Taka nowa inwestycja pod koniec lata daje pewność nie tylko maksymalnego wydłużenia sezonu z nowym sprzętem, ale też i wczesne rozpoczęcie nowego!Zapraszamy do zapoznania się z naszą Wakacyjną Promocją niektórych silników zaburtowych Honda oraz oferty pakietowej „ponton honWave z silnikiem zaburtowym Honda”. Promocja jest dostępna tylko w Autoryzowanych Centrach Honda Marine i w naszym Centralnym Salonie Sprzedaży do wyczerpania puli produktów w obniżonej cenie.

Wakacyjna promocja obejmuje:


Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Centrami Honda Marine, w których nasi wykwalifikowani eksperci, a w niektórych przypadkach medalowi Mistrzowie sportów wodnych, doradzą trafny wybór silnika czy pontonu.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box