Łodzie Hybrydowe
Brig Falcon 570 Sport/Red

Brig Falcon 570 Sport/RedW sezonie 2010 do naszej oferty dołączył nowy model o długości 5,7 m z rodziny FALCON, dobrze znanym na naszym rynku. Łódź ta przeznaczona jest głównie do użytkowania na zbiornikach wodnych, w których występuje większe zafalowanie. Posiada powiększoną konsolę typu jokey w stosunku do stosowanych  w modelach 450 i 500 oraz stacjonarny zbiornik paliwa zapewniający więcej miejsca na pokładzie łodzi w części rufowej.


Model ten otrzymał taki sam pakiet wyposażenia jak model Falcon 500 tzn. dwa zamykane schowki dziobowe z odpływem, umożliwiające spakowanie wyposażenia pokładowego lub osprzętu pomocniczego, uchwyty do holowania i podnośnika, antypoślizgowy pokład z odpływem wody, linki burtowe oraz dostępna opcjonalnie w tym modelu tapicerka schowków oraz dziobowa nakładka kotwiczna.

Dodatkowo może być zamontowany rufowy, nierdzewny maszt nawigacyjny z lampą topową i światłami sektorowymi, które podnoszą bezpieczeństwo załogi w przypadku prowadzenia akcji w warunkach ograniczonej widoczności oraz stanowiące obowiązkowe wyposażenie łodzi w przypadku użytkowania w nocy.

Podobnie jak w mniejszych modelach maszt, umożliwia wygodny montaż koszy mocujących wyposażenie ratunkowe takie jak koło, bojka SP czy rzutka ratunkowa (wyposażenie opcjonalne).

Do napędu tej łodzi optymalny napęd stanowią silniki o mocy od 60 do 90KM.

S5 Box